Apie mane

Kas yra Decorisima studija

Esu Simona arba „DecoriSima". Esu floristė ir švenčių dekoratorė, „DecoriSima" studijos ir puslapio įkūrėja.
Vaikystėje man labai patiko piešti, žavėjausi dailės menu, kūriniais, vėliau pradėjau lankyti meno mokyklos dailės skyrių. Nors paauglystėje nutraukiau šiuos mokslus, tačiau meilė tapybai, spalvoms, estetikai ir toliau ruseno mano viduje. Atėjus tam tikram gyvenimo laikotarpiui, supratau, kad žmogus gali daryti ir veikti geriausiai tik vedamas ir klausydamas savo širdies.
Taip ir gimė „DecoriSima" – gėlių ir švenčių dekoravimo studija. Be galo myliu tai ką darau, kuo užsiimu ir tuo gyvenu.
Kuriant proginę (šventinę) puokštę aš vertinu kokybę, išskirtinumą ir estetiką. Dekoruojant Jūsų šventes man pirmiausia svarbu pažinti Jus iš arčiau ir, įsiklausant į Jūsų norus, paversti Jūsų šventės viziją realybe. „DecoriSima" taip pat siūlo inventoriaus nuomos paslaugas, jei nuspręstumėte patys dekoruoti savo šventę (spauskite „Dekoracijų nuoma“ meniu juostos nuorodą).

Jei norite užsisakyti puokštę, norite pasitarti, paklausti ar susidomėjote mano teikiamomis paslaugomis, rašykite ar skambinkite nurodytais kontaktais. Taip pat Jūsų mielai laukiu studijoje, kur galėsite apžiūrėti nuomojamą inventorių, o prie kavos puodelio aptarsime šventės dekoravimo klausimus.
Susisiekti

Sukurkime Jūsų nepakartojamą šventę drauge!