Po santuokos ceremonijos pavaišinkite svečius šampano taure ir kartu pasimėgaukite šampano burbuliukais!

Šampano staliuko paslauga apima:
– reikiamas staliukų skaičius taurėms išdėlioti,
– staltiesės,
– reikiamas stiklinių taurių skaičius (ne daugiau kaip 100 vnt.),
– nedideli dekoravimo elementai,
– skintos gėlės (simboliškai, jei norėtumėte daugiau, tuomet papildomos gėlių išlaidos būtų pridedamos prie paslaugos kainos),
– baltas skėtis. Esant nepalankioms oro sąlygoms, pasirūpinsiu baltu skėčiu. Jis Jūsų svečių nuo lietaus neapsaugos, bet šampano taures pridengs.

Išlaidos

Papildomai apmokamos išlaidos:
– Šampanas, saldainiai ar kitos vaišės pagal Jūsų pageidavimą (uogos, vaisiai, vieno kąsnio užkandukai ir pan.),
– “DecoriSima” yra įsikūrusi Klaipėdoje. Klaipėdos mieste ir iki 10 km nuo Klaipėdos miesto transporto išlaidos neskaičiuojamos. Kitu atveju transporto išlaidos skaičiuojamos (pirmyn ir atgal) už 100 km po 20 Eur. 

Taip pat už papildomą kainą galiu pasirūpinti ir Jūsų žiedlapiais. 
Įskaičiuota:
–  žiedlapių stovo nuoma,
– 28 vnt. popieriniai žiedlapių kaušeliai,
–  skintų rožių žiedlapiai,
–  stovo subtilus papuošimas gėlėmis, priderintomis prie šampano staliuko gėlių.

Trumpai apie paslaugą

– Šampano staliuko paslauga gali būti užsakyta atskirai, arba gali būti užsakyta kaip papildoma paslauga prie šventės vietos / salės floristikos ir dekoravimo paslaugos. Imant abi šias paslaugas kartu, žiedlapių stovas su skintais rožių žiedlapiais yra dovana Jums. 

– Į bažnyčią ar ceremonijos vietą atvykstu žymiai anksčiau nei prasideda Jūsų ceremonija. Tuomet galiu ramiai, be streso viską pasiruošti.

– Gėrimų kiekį, papildomas vaišes ir kitas detales, aptariame likus 2 – 3 savaitėms iki Jūsų šventės. Tuomet pasiruošiu šampano staliuko eskizą ir ramiai laukiu Jūsų šventės dienos.
Įprastai man yra patogiau, kai aptarus su Jumis aukščiau minėtus dalykus, šampano staliukui reikiamų gėrimų kiekį ar kitas vaišes, galiu nupirkti ar užsakyti aš. Išlaidų sumas pagal čekius pridedu prie paslaugos kainos. Taip yra patogiau jei nuspręstumėte svečius pavaišinti ne tik šampanu, bet ir vaišėmis, kurias turiu atitinkamai paruošti (nuplauti ar supjaustyti), prie bažnyčios ar ceremonijos vietoje, tikriausiai, šios galimybės neturėsiu. Žinoma, jei pageidaujate tik šampano ar vaišių, kurioms nereikia išankstinio pasiruošimo, jomis galite pasirūpinti ir Jūs, tačiau įduoti man reiktų ne vėliau kaip 30 min. iki ceremonijos pradžios. Taip pat yra galimybė, jei gyvenate Klaipėdoje, įduoti iš vakaro.

Dėl paslaugos kainos, iškilus papildomiems klausimams, jei turite pageidavimų ar norite užsisakyti šią paslaugą, prašau susisiekti su manimi Jums patogiausiu būd​u.
Susisiekti

Sukurkime Jūsų nepakartojamą šventę drauge!