Patikėkite man šventės floristikos ir dekoravimo rūpesčius, o šventės dieną džiaukitės ir mėgaukitės akimirkomis, kurios niekada nesugrįš! 

Šiuose, žemiau pateiktuose, šventės vietos / salės floristikos ir dekoravimo paslaugų paketų aprašymuose rasite reikiamą informaciją.

Į kiekvieno paketo kainą įeina / neįeina vieni ar kiti dalykai.

Žemiau pasirinkę vieną ar kitą paketą, Jūs galėsite išsamiai susipažinti su dalykais, kurie įtraukti / neįtraukti į paketo kainą.

Visi paketai yra paskaičiuoti 40 - 60 svečių skaičiui. Tačiau, jei planuojama labai didelė šventė ir svečių bus daugiau, tai suma didėtų, o jei nedidelis svečių skaičius, tai sumą taip pat galime koreguoti. Kiekviena šventė individuali, todėl klauskite, tarsimės ir rasime labiausiai priimtiną sprendimą.

Pagrindiniai paketų skirtumai

Pagrindinis skirtumas tarp visų šių paketų yra papildoma tekstilės, inventoriaus ir indų nuoma. 

– Renkantis paketą „Minimalus" turime pasinaudoti sodybos / salės teikiama tekstile, tenkintis esančiomis kėdėmis, stalais ir pan. 

– Į paketo „Vidutinis" kainą jau įeina tekstilės nuoma (staltiesės ir / ar servetėlės), ar kėdžių užvalkalų su kaspinais, kėdžių kaspinų nuoma, jei sodyba / salė Jums negali pasiūlyti tokių, kurios atitiktų Jūsų pageidavimus, ar derėtų prie šventės stilistikos. 

– Paketas „Maksimalus" įtraukia didesnio inventoriaus nuomą, todėl galite rinktis kitokias kėdes ar stalus, taip pat šis paketas apima ir tekstilės nuomą. Už papildomą pinigų sumą galime galvoti ir apie stalo indų nuomą. 

Šventės vietos / salės floristikos ir dekoravimo paketai

Paketas „Minimalus"

Daugiau

Paketas „Vidutinis" 

Daugiau

Paketas „Maksimalus" 

Daugiau
Susisiekti

Sukurkime Jūsų nepakartojamą šventę drauge!